Aby zgłosić swoje członkostwo w projekcie i opłacić składkę należy wysłać e-mail na adres:

 

poczta@wearealldreamers.com

 

Koszt składki 3.000PLN. Po powstaniu firmy, założeniu giełdy i uzyskaniu wszelkich wymaganych prawem zezwoleń, każdy nabywca składki otrzyma prawo do nabycia tysiąca akcji w cenie 0.01USD/akcja. Sto tysięcy osób, które będą w posiadaniu największej ilości akcji w ostatnim dniu przed rozpoczęciem notowań publicznych, automatycznie uzyska obywatelstwo Paradise.

 

Wszyscy nasi sprzedawcy posiadają uprawnienia do poboru składki za pokwitowaniem. W terminie trzech dni roboczych z naszego oficjalnego adresu e-mail widocznego powyżej, na podany przez nabywcę adres e-mail będziemy przesyłali potwierdzenie nabycia składki i uzyskania praw do akcji.

 

Strona w modyfikacji...

 

Informacja dla sprzedawców. Dostępna na stronie w trakcie naboru.

Przykładowy, skuteczny tekst pierwszej, telefonicznej rozmowy z klientem:

 

- Dzień dobry Panu, mam na imię Monika i chciałabym zapoznać Pana z naszą eksluzywną ofertą, przeznaczoną dla naszych najbardziej zamożnych klientów.

- Haha. To źle Pani trafiła. Zdecydowanie nie jestem Waszym najbardziej zamożnym klientem...

Jasne, Panie Andrzeju, ale streszczę się w trzech zdaniach, mogę?

- Jeśli w trzech zdaniach, to proszę.

- Dysponujemy produktem, dzięki któremu może Pan stworzyć swój własny azyl na ziemi. Jeśli będzie Pan chciał może Pan nawet zmienić nazwisko, wykupić nieruchomość o statucie ambasady i poczuć prawdziwą, niczym nie skrępowaną wolność. Jednym słowem - Panie Andrzeju - chciałabym zabrać Pana do naszego raju...

- Hmmm, nie wiem, co mam powiedzieć...

- Ok, ok, to żeby nie wybiegł Pan w swojej wyobraźni zbyt daleko proszę zapoznać się z ofertą na naszej stronie. wearealldreamers.com

 

Przykład reklamy radiowej:

Głos pierwszy: Are You a dreamer? Man, are You a dreamer?

Głos drugi: Wearealldreamers.Dot.Com.

 

 

Wynagrodzenie prowizyjne w wysokości 1.500PLN/klient