PRAWO WŁASNOŚCI NA PRAWACH AMBASADY

PRAWO WŁASNOŚCI NA PRAWACH AMBASADY


 

Aby wspomóc realizację projektu jego pomysłodawca zdecydował o utworzeniu partii politycznej i starcie w najbliższych wyborach parlamentarnych. Projekt Liberty Krzysztof Perz będzie miał za zadanie zwiększyć szanse realizacji przedsięwzięcia w Polsce, jednak od początku do końca będzie całkowicie niezależny. W przypadku braku wystarczającego poparcia w Polsce, projekt gospodarczy będzie mógł być zrealizowany w dowolnym kraju. Wszystkie symulacje wyceny i gwarancje związane z tym projektem, dokonywane przez Krzysztofa Perza, dotyczą wyłącznie projektu zrealizowanego w Polsce. 

 

 

 

 

NOTOWANIA LIBERTY NA GIEŁDZIE

 

Notowania zostaną uruchomione minimum kilka miesięcy przed wyborami. Oprócz około 5.000.000.000 akcji, które otrzymają klienci, będzie od pierwszego notowania, ale w różnych cenach ustawione na sprzedaż około 7.000.000.000 akcji. Łącznie więc dwanaście miliardów. Krzysztof Perz wraz z grupą startową zakupi kolejne 8.000.000.000.

Razem dwadzieścia miliardów akcji. Cena wystawianych akcji przez spółkę - sto milionów na każdy poziom - będzie zaczynać się od 0.10 euro do 7.00 euro i będzie na kolejnych poziomach leżeć tak długo, dopóki wszystkie akcje z tej ceny nie zostaną sprzedane. 

PRODUKT

 

Długo zastanawialiśmy się, jak zaktywizować gospodarczo tak dużą grupę ludzi. Pożyczka prywatna w maksymalnej kwocie tysiąc złotych nie brzmi tak dobrze jak depozyt, czy inwestycja, ma jednak ten urok, iż jest w pełni legalna. Było by nadużyciem stwierdzić, iż Krzysztof Perz nie potrzebuje tych środków do realizacji swoich koncepcji. Jednak to prawda. Mamy zagwarantowane finansowanie kluczowych elementów. Budowa giełdy, budowa kryptowaluty, oraz sto milionów euro na zakup przez Krzysztofa Perza akcji ( 4 mld ) i niewielkiej puli kryptowaluty. Możemy więc napisać, że kapitał spekulacyjny wszedł już w bloki startowe. Tylko od tego na ile uda się zorganizować sprzedaż produktu zależą proporcje pomiędzy siłą budowy i siłą spekulacji. Żadna ze stron, a już na pewno strona  

spekulacyjna nie powinna mieć dużej przewagi, bo z największej społecznej 

szansy, przed jaką stoi nasz naród za sprawą projektu autorstwa Krzysztofa Perza, zrobi się "pump and dump" wszechczasów. 

 

Projekt Liberty w przypadku sukcesu osiągnie kapitalizację większą niż Facebook i Bitcoin łącznie. I tym jest nasz projekt. Połączeniem społecznej siły z abstrakcją. Kto wierzył w bitcoin dziesięć lat temu. Gdy osiągniemy sukces nasze crypto w najgorszym wypadku pod względem kapitalizacji będzie drugie.

 

Społeczeństwo musi pozbyć się kompleksu negatywnych stereotypów. Strachu, że wykupią nas korporacje, a my staniemy się niewolnikami. Niewolników tworzy bieda, a Liberty, to wartość dana społeczeństwu za którą zapłacą najbogatsi. Liberty to wielomilionowa enklawa w sercu naszego kraju, która sprawi, że przez dziesięciolecia Polska będzie się rozwijać najszybciej na świecie.

 

Każdy z nas musi podjąć decyzję. Stoję z boku, czy się przyłączam i kibicuję sukcesowi, bo wtedy tysiąc złotych za sprawą akcji, jakie w przyszłości obejmiesz, osiągnie wartość luksusowego apartamentu. I to właśnie Krzysztof Perz wraz z grupą startową pakietem swoich 8 miliardów akcji ci to zagwarantuje. 

 

PROJEKT LIBERTY KRZYSZTOF PERZ

DEMOKRACJA KAPITAŁOWA

PEŁNA RÓWNOŚĆ

WSPÓŁTWORZENIE KONSTYTUCJI

PRAWO WŁASNOŚCI NA PRAWACH AMBASADY

SZANSA NA REWOLUCJE SPOŁECZNĄ

 

Zostawmy na chwilę akcje i ich notowania. Zadajmy sobie pytanie, co jest potrzebne, aby tego rodzaju projekt miał jakiekolwiek szanse na akceptację. Umieściliśmy go już w kategorii "rewolucja społeczna". Co jest potrzebne, aby rząd w jakimkolwiek kraju spojrzał na ten projekt przychylnie? Powiedzmy, że przeprowadzimy sondaż poparcia. Dziś byłoby zerowe. Co zrobić, aby sięgnęło 60 - 70 procent poparcia? Jest dość prosty sposób. Wyobraźmy sobie jednego z najbogatszych ludzi na świecie, który większością swojego majątku gwarantuje społeczny sukces.

Wyobraźmy sobie, że bierzemy na cel Grecję i chcemy przekonać naród grecki do poparcia zmian w konstytucji, które umożliwią powstanie Liberty na ich terenie. Powiedzmy na Krecie. Zaproponował bym Grekom w zamian za mniej więcej połowę Krety tysiąc akcji Liberty na osobę, plus pięć miliardów dla Państwa. Gdyby Grecy w referendum opowiedzieli się za całą Kretą, każdy Grek od niemowlaka po starca otrzymałby dwa tysiące akcji, a Grecja jako państwo dodatkowo piętnaście miliardów.

 

Każdy, kto rozumie sposób wyceny akcji i spekulacyjny potencjał tej oferty zdaje sobie sprawę, że już same podjęcie negocjacji w sprawie referendum doprowadzi do znaczącego wzrostu wartości akcji. Tuż przed referendum cena akcji sięgnie kilkunastu euro za sztukę. Skąd ta pewność? Z "mechanizmu wartości", który zaimplementuję.

Mianowicie całe 8.000.000.000 akcji będzie stanowiło gwarancję dla narodu, że cena akcji w okresie pierwszych siedmiu lat od powstania Liberty osiągnie minimalną wartość dwudziestu euro za sztukę. Dla ludzi będzie to oznaczało, że jeden z najbogatszych w tym momencie ludzi na świecie, prawie całością swojego majątku im to gwarantuje. I ta gwarancja jest absolutnie pewnym elementem tej propozycji.

 

Oznacza to, że każda grecka cztero osobowa rodzina otrzyma 160.000 euro w przypadku zgody na całą Kretę. Dodatkowo rząd Grecji będzie największym akcjonariuszem Liberty i będzie miał w związku z tym dużą kontrolę. Jestem więcej niż pewny, że co najmniej czterdziesto procentowe poparcie mam zagwarantowane. Ostatecznie nie wiem jednak, czy zrealizuję projekt w Grecji, w Polsce, w Afryce kontynentalnej, czy na Madagaskarze. W każdym z tych miejsc oferty będą inne. Przykładowo w Polsce nie było by mowy o akcjach dla rządu, a z racji 4-krotnie większej liczby ludności moglibyśmy rozważać tylko 500 akcji na osobę. Ale to wciąż czterdzieści tysięcy euro dla całej rodziny. Co jeszcze wpływa na tę różnicę? Przede wszystkim kwestie geopolityczne. Polska nie jest idealnym krajem do realizacji tego projektu. Wszyscy będą przeciwni. Niemcy, Rosja, Francja. Dla każdego z tych krajów Polska stała by się zbyt silna. W przypadku Grecji tak mocno by już to nie oddziaływało. A realizacja projektu na Madagaskarze zupełnie tego rodzaju kwestie pomija. Tak na prawdę realizacja projektu w Polsce jest w grze tylko dlatego, że główny organizator myśli i marzy po polsku.

NAJWAŻNIEJSZE ZAŁOŻENIA

Created with WebWave CMS

 

Gdy po raz pierwszy zetknęłam się z tym projektem wydawał mi się totalną abstrakcją.
Gdy poznałam Pana Krzysztofa szybko zmieniłam zdanie.

 

- Kasia Rabczyńska

Zawsze fascynowała mnie giełda.
Po raz pierwszy zetknąłem się z projektem w którym dobrze prowadzona spekulacja kreuje wartość. To naprawdę może zadziałać.

 

- Sławomir Nowicki

 

 

Wow. Polak na czele listy najbogatszych ludzi na świecie? Kibicuję z całego serca.

 

- Artur Gabroth

 

Albert Einstein powiedział kiedyś, że wyobraźnia jest ważniejsza od nauki.

Bo nauka opisuje teraźniejszość, a wyobraźnia kreuje przyszłość.

 

- Robert Richardson

  

stooq.pl